![](https://izmail-mr.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/419331707_783896990435967_6795158054940666663_n-800x365.jpg)
![](https://izmail-mr.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/419331707_783896990435967_6795158054940666663_n-800x365.jpg)
- ЗАХИСТИ РІДНУ КРАЇНУ – ВСТУПАЙ ДО ЗСУ!
- Разом з Ізмаїльським міським головою Андрієм Абрамченком взяв участь у засіданні робочої групи «Прозорість і підзвітність» в Одеській області, яке відбулось під головуванням заступника начальника Одеської обласної військової адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Сергія Кропиви. У режимі відеозв’язку до наради долучились голови громад району, перший заступник голови Ізмаїльської районної державної (військової) адміністрації Сергій Проданов та заступниця голови ІРД(В)А Ірина Холостенко.