Державні закупівлі

Електрична енергія

Охоронні послуги пожежне реагування та спостереження за приміщенням архівосховища №5 архівного відділу та адміністративної будівлі (каб. №208) виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області

Охоронні послуги (охорона адміністративної будівлі каб. № 208 за допомогою ПЦО) виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області

Охоронні послуги (охорона адміністративної будівлі та гаражів виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області)

Послуги з організації фінальної конференції. У рамках реалізації проекту «CLEAN RIVER/4.2/1», який фінансується Європейським Союзом в межах Спільної Операційної Програми «Румунія-Україна 2014-2020»

Послуги з організації фінальної конференції. У рамках реалізації проекту «СBConnect-Trans – Розвиток інтермодального транскордонного сполучення за маршрутом Ісакча-Орлівка-Тульча-Ізмаїл» (1HARD/3.1/5), який фінансується Європейським Союзом в межах Спільної Операційної Програми «Румунія-Україна 2014-2020»

Послуги з організації фінальної конференції. У рамках реалізації проекту «Транскордонна інфраструктура охорони здоров’я» /HEALTH/4.1/1, який фінансується Європейським Союзом в межах Спільної Операційної Програми «Румунія-Україна 2014-2020»

Брошура. У рамках проекту «СBC-SAFETY – попередження та боротьба з організованою злочинністю і поліцейське співробітництво через транскордонні центри на кордоні Румунія-Україна» (1HARD/4.3/2), який фінансується Європейським Союзом в межах Спільної операційної програми «Румунія-Україна 2014-2020»

Комп’ютер у зборі. У рамках реалізації проекту «СBC-SAFETY – попередження та боротьба з організованою злочинністю і поліцейське співробітництво через транскордонні центри на кордоні Румунія-Україна» (1HARD/4.3/2), який фінансується Європейським Союзом в межах Спільної операційної програми «Румунія-Україна 2014-2020»

Сервер для накопичення та обробки інформації з монітором. У рамках реалізації проекту «СBC-SAFETY – попередження та боротьба з організованою злочинністю і поліцейське співробітництво через транскордонні центри на кордоні Румунія-Україна» (1HARD/4.3/2), який фінансується Європейським Союзом в межах Спільної операційної програми «Румунія-Україна 2014-2020»

Послуги з перевезення стейкхолдерів проекту. У рамках реалізації проекту «CLEAN RIVER/4.2/1», який фінансується Європейським Союзом в межах Спільної операційної програми «Румунія – Україна 2014-2020»

Інтерактивна панель. У рамках проекту «СBC-SAFETY – попередження та боротьба з організованою злочинністю і поліцейське співробітництво через транскордонні центри на кордоні Румунія-Україна» (1HARD/4.3/2), який фінансується Європейським Союзом в межах Спільної операційної програми «Румунія-Україна 2014-2020»

Послуги з письмового перекладу фінансової та технічної документації проекту. У рамках реалізації проекту «CLEAN RIVER/4.2/1», який фінансується Європейським Союзом в межах Спільної операційної програми «Румунія – Україна 2014-2020»

Капітальний ремонт (відновлення) проїжджої частини та тротуарів по вул. Кишинівська від вул. Болградська до вул. Покровська, від вул. Бендерська до вул. Захаріаді Олександра зі суміжними вулицями у м. Ізмаїл Ізмаїльського району Одеської області в рамках проекту «CBConnect Trans – Розвиток інтермодального транскордонного сполучення за маршрутом Ісакча – Орлівка – Тульча – Ізмаїл» у рамках Спільної Операційної Програми «Румунія – Україна 2014-2020» Капітальний ремонт двох ділянок вул. Кишинівська (перша ділянка капітального ремонту вул. Кишинівська розташована між перехрестями її з вулицями Болградською і Покровською; початок другої ділянки капітального ремонту вул. Кишинівська на початку з вул. Бендерська, кінець ділянки – за перехрестям з вул. Захаріаді Олександра), капітальний ремонт покриття суміжних вулиць, які перетинають вул. Кишинівську на другій ділянці капітального ремонту, або примикають до неї: з правого боку – це вулиці Дмитрівська та Шкільна на ділянках до вул. Хотинської; з обох боків – це вулиці Бендерська, Грецька і Телеграфна на ділянках: з правого боку – до вул. Героїв Сталінграда, з лівого боку – до вул. Хотинської (всього 8 ділянок). У рамках проекту «CBConnect Trans – Розвиток інтермодального транскордонного сполучення за маршрутом Ісакча – Орлівка – Тульча – Ізмаїл» в межах Спільної операційної програми «Румунія – Україна 2014-2020».

Послуги з письмового перекладу фінансової та технічної документації проекту У рамках реалізації проекту «Транскордонна інфраструктура охорони здоров’я» / «Cross-Border Health Infrastructure» HEALTH/4.1/1, який фінансується Європейським Союзом в межах Спільної Операційної Програми «Румунія – Україна 2014-2020»

Послуги з письмового перекладу фінансової та технічної документації проекту У рамках реалізації проекту «СBConnect-Trans – Розвиток інтермодального транскордонного сполучення за маршрутом Ісакча-Орлівка-Тульча-Ізмаїл» (1HARD/3.1/5), який фінансується Європейським Союзом в межах Спільної операційної програми «Румунія – Україна 2014-2020».

Папір для друку IQ Economy+ A4, 80 г/м2, 500 арк., білий

Автомобіль для потреб лабораторії 

Капітальний ремонт (відновлення) проїжджої частини та тротуарів по вул. Кишинівська від вул. Болградська до вул. Покровська, від вул. Бендерська до вул. Захаріаді Олександра зі суміжними вулицями у м. Ізмаїл Ізмаїльського району Одеської області в рамках проекту «CBConnect Trans – Розвиток інтермодального транскордонного сполучення за маршрутом Ісакча – Орлівка – Тульча – Ізмаїл» у рамках Спільної Операційної Програми «Румунія – Україна 2014-2020» – Капітальний ремонт водопровідної мережі на ділянці вул. Кишинівської від вул. Бендерської до вул. Захаріаді Олександра.

Транспортний засіб для реагування в аварійних ситуаціях (Vehicle for emergency response)

Капітальний ремонт (відновлення) проїжджої частини та тротуарів по вул. Кишинівська від вул. Болградська до вул. Покровська, від вул. Бендерська до вул. Захаріаді Олександра зі суміжними вулицями у м. Ізмаїл Ізмаїльського району Одеської області в рамках проекту «CBConnect Trans – Розвиток інтермодального транскордонного сполучення за маршрутом Ісакча – Орлівка – Тульча – Ізмаїл» у рамках Спільної Операційної Програми «Румунія – Україна 2014-2020» Капітальний ремонт водопровідної мережі на ділянці вул. Кишинівської від вул. Бендерської до вул. Захаріаді Олександра.

Транспортний засіб для реагування в аварійних ситуаціях (Vehicle for emergency response)

«Менеджмент» впровадження проекту «CBConnect Trans – Розвиток інтермодального транскордонного сполучення за маршрутом Ісакча – Орлівка – Тульча – Ізмаїл» (Код EMS ENI 1HARD/3.1/5)

Електрогідравлічний операційний стіл з рентгенпрозорим покриттям (НК 024:2023: 35379 – Стіл операційний універсальний електрогідравлічний)

Транспортний засіб для реагування в аварійних ситуаціях (Vehicle for emergency response)

Капітальний ремонт будівлі та споруд, розміщених за адресою: Одеська область, м. Ізмаїл, вул. Соборна, 38

Капітальний ремонт будівлі та споруд, розміщених за адресою: Одеська область, м. Ізмаїл, вул. Соборна, 38

Транспортний засіб для реагування в аварійних ситуаціях (Vehicle for emergency response)

Бензин А-95 у скретч-картках

Апарат для УВЧ-терапії (НК 024:2019: 11248 – Ультразвукова система для фізіотерапії)

Апарат для УВЧ-терапії з автопідстроюванням (НК 024:2019: 11248 – Ультразвукова система для фізіотерапії)

Перевірка індивідуальних витрат і доходів в рамках проекту «Транскордонна інфраструктура охорони здоров’я» / «Cross-Border Health Infrastructure» HEALTH/4.1/1

Впровадження в м. Ізмаїл, Одеської області системи автоматичного відеоспостереження в рамках проекту «СВС-SAFETY – попередження та боротьба з організованою злочинністю і поліцейське співробітництво через транскордонні центри на кордоні Румунія – Україна»

Транспортний засіб для перевезення бригади та реагування в аварійних ситуаціях (Vehicle for the crew transportation and emergency response)