До уваги внутрішньо переміщених осіб

Спеціалізований Трускавецький санаторій «Батьківщина» та Спеціалізований Миргородський санаторій «Слава» є учасниками експериментального проекту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики України, окремих соціальних послуг деяким категоріям осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Право на отримання соціальних послуг, у межах реалізації експериментального проекту, мають особи похилого віку та особи з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися з територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією, в тому числі під час обов’язкової евакуації, або в яких житло зруйноване, непридатне для проживання внаслідок пошкодження та інформація про яке підтверджується відомостями Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації.
Учасники експериментального проекту забезпечують безкоштовне надання соціальних послуг, відповідно до державних стандартів соціальних послуг, затверджених Міністерством соціальної політики України, а саме:
надання притулку (тривалість надання послуги одній особі — не більш як шість місяців);
підтримане проживання;
догляд стаціонарний (не більш як 50 особам);
соціальна адаптація.
Умовою надання соціальних послуг є наявність довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.
Для подання заяви на отримання соціальних послуг особам похилого віку та особам з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб необхідно звернутися до управління праці та  соціального захисту  населення Ізмаїльської  міської  ради за адресою: м. Ізмаїл вул. Івана Франка, буд. 10, громадська приймальна.   Графік роботи: понеділок – четвер з 8:00 до 17:15, п’ятниця з 8:00 до 16:00».

                                                                                                                                 УП та СЗН