ІНФОРМАЦІЯ ПРО МІСЬКИЙ ТРАНСПОРТ

У м. Ізмаїл працюють автобусні маршрути загального користування. Транспорт Ізмаїла курсує з 6:00 до 22:30.

Скільки коштує проїзд у міських маршрутках?

Вартість проїзду у міському пасажирському транспорті, який працює у режимі «маршрутне таксі» – у розмірі 15,00 грн. на одну поїздку, для школярів міста Ізмаїла – 5,00 грн. на протязі всього року.

Вартість проїзду у міському пасажирському транспорті, який працює у «звичайному режимі» руху для пільгової категорії громадян, – безоплатно.

Правила та пільги

Правила надання послуг та користування пасажирським транспортом:

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/176-97-%D0%BF#Text

Перелік категорій громадян, яким надається право безоплатного проїзду у міському пасажирському транспорті, який працює у режимі «МАРШРУТНЕ ТАКСІ»:

Категорія громадян, яким надана пільгаВид документа, що дає право на безоплатний проїздНормативно-правовий акт
І. Ветерани війни
1. Учасники бойових дій та особи, прирівняні до нихПосвідчення учасника бойових дійЗакон України від 22.10.1993 № 3551-ХІІ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (зі змінами)
2. Особи з інвалідністю внаслідок війни (інваліди війни) та особи, які прирівняні до нихПосвідчення інваліда війни
ІІ. Громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
3. Громадяни, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, які віднесені до категорії 1Посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи категорії 1Закон України від 28.02.1991 № 796-ХІІ «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (зі змінами)
4. Діти, яким встановлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофоюПосвідчення дитини, яка потерпіла від Чорнобильської катастрофи
III. Особи з інвалідністю
5. Особи з інвалідністю I за загальними захворюваннямиПосвідчення чи довідкаЗакон України від 21.03.1991 № 875-ХІІ «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» (зі змінами)
6. Особа, яка супроводжує особу з інвалідністю I групи за загальними захворюваннямиОдин супроводжуючий
ІV. Інші категорії громадян
7. Батьки військовослужбовців, які загинули чи померлиПосвідчення члена сім’ї загиблогоЗакон України від 20.12.1991 № 2011-ХІІ «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» (зі змінами)

Перелік категорій громадян, яким надається право безоплатного проїзду у міському пасажирському транспорті, який працює у «ЗВИЧАЙНОМУ РЕЖИМІ»: 

Категорія громадян, яким надана пільгаВид документа, що дає право на безоплатний проїздНормативно-правовий акт
І. Ветерани війни
1. Учасники бойових дій та особи, прирівняні до нихПосвідчення учасника бойових дійЗакон України від 22.10.1993 № 3551-ХІІ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (зі змінами)
2. Особи з інвалідністю внаслідок війни (інваліди війни) та особи, які прирівняні до нихПосвідчення інваліда війни
3. Військовослужбовці, які стали особами з інвалідністю внаслідок бойових дійПосвідчення 
ІІ. Громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
4. Громадяни, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, які віднесені до категорії 1, 2Посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи категорії 1, 2Закон України від 28.02.1991 № 796-ХІІ «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (зі змінами)
5. Діти, яким встановлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофоюПосвідчення дитини, яка потерпіла від Чорнобильської катастрофи
III. Особи з інвалідністю
6. Особи з інвалідністю I, ІІ групи за загальними захворюваннями та діти з інвалідністюПосвідчення чи довідкаЗакон України від 21.03.1991 № 875-ХІІ «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» (зі змінами)
7. Особа, яка супроводжує особу з інвалідністю I, ІІ групи чи дитину з інвалідністюОдин супроводжуючий
ІV. Інші категорії громадян
8. Пенсіонери за вікомПенсійне посвідченняПостанова Кабінету Міністрів України від 17.05.93 № 354 «Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування»
9. Батьки військовослужбовців, які загинули чи померли або пропали безвісті під час проходження військової службиПенсійне посвідчення з відміткою «Інвалід армії» Посвідчення інваліда війни Посвідчення учасника бойових дій Посвідчення члена сім’ї загиблогоЗакон України від 20.12.1991 № 2011-ХІІ «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» (зі змінами)
10. Ветерани військової служби, ветерани органів внутрішніх справ, ветерани національної поліції, ветерани податкової міліції, ветерани державної пожежної охорони, ветерани Державної кримінально-виконавчої служби України, ветерани служби цивільного захисту, ветерани Державної служби
спеціального зв’язку та захисту інформації
України
Посвідчення ветерана військової служби, ветерана органів внутрішніх справ, ветерана національної поліції, ветерана податкової міліції, ветерана державної пожежної охорони, ветерана Державної кримінально-виконавчої служби України, ветерана служби цивільного захисту, ветерана Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України або пенсійне посвідчення з відповідною відміткоюЗакон України від 24.03.1998 № 203/98 «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист»
11. Діти з багатодітних сімейПосвідчення дитини з багатодітної сім’їЗакон України від 26.04.2001 № 2402-ІІІ «Про охорону дитинства» (зі змінами)
12. Реабілітовані громадяни, котрі стали особами з інвалідністю внаслідок репресій чи пенсіонерамиПосвідчення реабілітованого або пенсійне посвідчення з відповідною відміткоюЗакон України від 17.04.1991 № 962- XII «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні» (зі змінами)
13. Ветерани праціПосвідчення ветерана праціЗакон України від 16.12.1993 № 3721-XII «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні» (зі змінами)
14. Військовослужбов-ці, в т.ч. строкової військової службиПосвідчення 
15. Внутрішньо переміщені особи (під час дії воєнного стану)Довідка