Про скликання 51-ї сесії Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області VIII скликання

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 280/97-ВР від 21.05.1997, п. 3 ст. 24 Регламенту Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області VIII скликання, в порядку, передбаченому рішенням Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області VIII скликання № 2060-VIII від 04.05.2022:

  1. Провести пленарне засідання 51-ї сесії Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області VIII скликання 04 серпня 2023 року.

            II.  Внести на розгляд на 51-ї сесії Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області VIII скликання питання:

  1. Про внесення змін до рішення Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області № 2148-VІIІ від 23.12.2022 «Про бюджет Ізмаїльської міської територіальної громади на 2023 рік».

Доповідає: Вербицька Тамара Василівна – начальник фінансового управління.

  • Про зміни в структурі і загальній чисельності апарату Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області і її виконавчого комітету, секретаріату виконавчого комітету та виконавчих органів Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області.

Доповідає: Пономаренко Світлана Іванівна – начальник відділу кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування.

  • Про надання згоди на безоплатне прийняття майна до комунальної власності Ізмаїльської міської територіальної громади.

Доповідає: Бажак Сергій Дмитрович – генеральний директор КНП ІМР ІР ОО «Ізмаїльська МЦЛ».

  • Про розроблення  проекту детального плану території в межах вулиць Холостякова адмірала, 71, Верхньоторгова у м. Ізмаїл Ізмаїльського району Одеської області.

Доповідає: Кагал Лариса Альбертівна – начальник управління містобудування та архітектури.

  • Про регулювання земельних відносин.

Доповідає: Рева Валентина Георгіївна – начальник відділу земельних відносин.

III. Відділу діловодства, контролю та організаційної роботи секретаріату виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради забезпечити проведення пленарного засідання 51-ої сесії Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області VIII скликання у віддаленому режимі, який передбачений рішенням Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області VIIІ скликання № 2060-VIIІ від 04.05.2022.

Міський голова                                                                                  Андрій АБРАМЧЕНКО