Щирі вітання з віковим ювілеєм

20 квітня виповнилось 100 років мешканці м. Ізмаїла Янковській Вірі Федорівні, учаснику Другої світової війни та ветерану праці, яка стала свідком багатьох історичних подій на нашій рідній землі.

Віра Федорівна народилась у місті Джамбулі  республіки Казахстан, була одружена, народила трьох дітей. В роки Другої світової війни вона мужньо захищала Вітчизну на Білоруському фронті у складі 109-го окремого полку, забезпечуючи зв’язок під час стратегічних наступальних операцій 1943-1945 рр.. Її бойовий шлях по заслугах відзначений державними нагородами – орденом «За мужність», медалями «За перемогу над Німеччиною у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр.» і «За відвагу». Після демобілізації  разом з родиною вона переїхала в Ізмаїл, де віддано працювала завідуючою секретним діловодством, старшим економістом в Дунайській військовій флотилії, в Дунайському пароплавстві.

Заступник Ізмаїльського міського голови Сергій Лузанов разом з начальником УП та СЗН Аллою Рудак тепло привітали Віру Федорівну з ювілеєм та передали слова вітання від Ізмаїльського міського голови Андрія Абрамченка:

  • Від імені всіх ізмаїльчан прийміть подяку за особистий внесок в Перемогу над нацистами, за післявоєнне відновлення народного господарства та розвиток нашого міста і нашої країни. Нехай Ваша мудрість і життєвий досвід послужать прикладом для всіх поколінь ізмаїльчан. У день вікового ювілею прийміть щирі побажання міцного здоров’я, любові і шани тепла та уваги рідних та близьких Вам людей!