ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА ВИКИДИ

Повне та скорочене найменування суб’єкта господарювання: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОВЕРФУД» (ТОВ «ОВЕРФУД»).

Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ: 42186967.

Місцезнаходження суб’єкта господарювання, контактний номер телефону, адреса електронної пошти суб’єкта господарювання: 03150, м. Київ, вул. Предславинська, буд. 34-Б, тел. (067) 425-34-19, overfood@ukr.net.

Місцезнаходження об’єкта/промислового майданчика: 68600,Одеська обл., Ізмаїльський район, м. Ізмаїл, вул. Портова, 7 (територія ДП «Ізмаїльський морський торговельний порт»).

Мета отримання дозволу на викиди: Виконання вимог статті 11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря».

Відомості про наявність висновку з оцінки впливу на довкілля: за своїм видом економічної діяльності підприємство не входить в жодну категорію видів планованої діяльності, які підлягають процедурі оцінці впливу на довкілля відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

Загальний опис об’єкта (опис виробництв та технологічного устаткування): джерелами впливу на стан атмосферного повітря є: ТОВ «ОВЕРФУД» здійснює обробку (приймання, зберігання та перевантаження) зернових, бобових, олійних культур та продуктів їхньої переробки.

Джерелами впливу на стан атмосферного повітря є: вузли перевантаження з вагонів, автотранспорту, зі складу; вузли перевантаження в склад, автотранспорт, перевантажувальні бункери, суднонавантажувачі, трюм судна.

Відомості щодо видів та обсягів викидів:

Кількість всіх забруднюючих речовин, що викидаються в атмосферу стаціонарними джерелами – речовини у вигляді суспендованих твердих частинок (мікрочастинки та волокна )- 5,965 т/рік.

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва, що виконані або/та які потребують виконання, перелік заходів щодо скорочення викидів, що виконані або/та які потребують виконання, дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидів: не передбачається.

Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству: обсяги видів забруднюючих речовин, які не підлягають регулюванню не перевищують гігієнічних нормативів.

Зауваження та пропозиції просимо надсилати в місячний термін до Департаменту екології та природних ресурсів Одеської облдержадміністрації за адресою: м. Одеса,  вул. Канатна, 83, телефон (048) 728-33-41 або на електрону пошту: ecolog@odessa.gov.uа